Print
Hits: 1664

VIEŠIEJI RYŠIAI, RĖMĖJAI

Kiekvienos Vilkyčiuose vykstančios varžybos sulaukia didelio Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos dėmesio. Taip pat informacijos sklaida prieš ir po varžybų rūpinasi „Vilkyčių autoklubo“ viešųjų ryšių specialistai, kurie rengia spaudos konferencijas, tiesiogines vaizdo transliacijas, varžybų apžvalgas per nacionalinius šalies televizijos kanalus, bendradarbiauja su stipriausiais šalies interneto portalais, organizuoja visai žiniasklaidai skirtas reklamos kampanijas. Kiekvieno renginio reklamos kampanija prasideda likus 3–4 savaitėms iki lenktynių, atsižvelgiant į varžybų rangą.

Varžybų rėmėjams – tai puiki vieta parodyti save, nes pagal paramos dydį (nuo generalinio rėmėjo iki varžybų partnerio statuso) organizatorius gali pasiūlyti daugybę reklamos priemonių:

Su rėmėjais dirbantis organizatorius įsipareigoja siekti abiem šalims naudingo rezultato, vykdyti individualios reklamos projektus, atsižvelgdamas į rėmėjų poreikius ir pageidavimus. Per varžybas rėmėjų laukia svarbių asmenų (VIP) zona ir ložė, iš kurių atsiveria visos trasos vaizdas.