Spausdinti
Peržiūros: 7257

2019 / 07 / 27 - 28

Lenkijos ir Lietuvos ralio kroso čempionatai ir

Baltijos šalių ralio kroso taurė "Vilkyčiai 2019"

 

Dalyvio paraiška (Excel formatu)

Žurnalistų akreditacijos forma (PDF formatu)

 (2019-07-25)
Super 1600 (PRX, LRX, BRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 6 Janis Lideris Janis Lideris LVA Lada 2108   13
2. 48 Reinsalu Sport Toni Reunanen FIN Ford KA Approved 72
3. 401 ASK Vilkyčiai Rokas Jakubauskas LTU Opel Corsa Approved 4
4. 8 Edijs Oss Edijs Oss LVA VW Golf III   14
5. 33 Arnis Odinš Juris Spikis LVA Peugeot 207   80
6. 404 Kross Reidas Eligijus Abartis LTU Lada Samara 61
7. 1 Cueks Racing Martin Juga EST Lada Samara   89
8. 31 Andis  Andis Utens LVA VAZ Samara   82
9. 301 Oponeo Berdys Rafal POL Suzuki Swift  Approved 58
10. 303 DTK Racing Team Poland Kruszynski Michal POL Mitsubishi Colt  Approved 59
11. 306 Kowalczyk Jakub Kowalczyk Jakub POL Peugeot 106 Maxi Approved  
12. 312 Valters Krists Valters Krists LVA Suzuki Ignis Approved 10
13. 314 Duda Karol Duda Karol POL Citroen C2 RX Approved 50
14. 315 Dabrowski Mikolaj Dabrowski Mikolaj POL BMW E36 Approved 19
15.   Ligur Racing Mihkel Varul EST Peugeot 206    
16.   Erki Sport Marko Muru EST Honda Civic    
17.  313  Kęstutis Skiezgilas Kęstutis Skiezgilas LTU Honda Civic    
 18.    VŠĮ Ekrosas Eimantas Pavilonis LTU      
Super Cars (PRX, LRX, BRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 55 TSK Baltijos Sportas Paulius Pleskovas LTU Ford Focus RX Approved 26
2. 27 ASK Vilkyčiai Arvydas Galinis LTU Ford Fiesta Approved 27
3. 15 Janis Vegeris Janis Vegeris LVA Citroen DS3 Approved 47
4. 1 Kuchar Tomasz Kuchar Tomasz POL Peugeot 208 RX Approved 63
5. 2 OPONEO Gagacki Marcin POL VW Polo GTi RX Approved 77
6. 4 OPONEO Topolewski Dariusz POL Ford Fiesta WRX Approved 76
7. 6 Flat Out Rallycross Team Cywiński Maciej POL Citroen C4 Approved 32
8. 7 Staniszewski Zbigniew Staniszewski Zbigniew POL Ford Fiesta Approved 29
9. 2 Tikkri Motorsport Mart Tikkerbar EST Ford Fiesta   93
Super Cars Light (PRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 103 4Motors Team Żeromiński Paweł POL Subaru Legacy Approved 57
2. 104 Kwaśniewski Zbigniew Kwaśniewski Zbigniew POL Subaru RX Approved 24
3. 106 Szczepański Mariusz Szczepański Mariusz POL Subaru Impreza RX Approved 52
4. 107 Szynkiewicz Jerzy Szynkiewicz Jerzy POL Subaru Impreza RX Approved 51
5. 108 DTK Racing Team Poland Idźkowski Bartosz POL Mitsubishi Lancer EVO IX Approved 70
6. 109 Czarnecki Robert Czarnecki Robert POL Mitsubishi Lancer RX Approved  
7. 111 4Motors Team Manejkowski Maciej POL Mitsubishi Lancer EVO X Approved 45
8. 113 Peterlejtner Michał Peterlejtner Michał POL Skoda Fabia RX Approved 16
Touring Cars / SN -2000 (PRX, LRX, BRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 21 VŠĮ Izoton sportas Lukas Sidabras LTU BMW Compact Approved 3
2. 20 VŠĮ Izoton sportas Mindaugas Sidabras LTU Honda Civic Approved 2
3. 50 Kristaps Grunte Kristaps Grunte LVA BMW 120RX Approved 86
4. 202 Iwanek Jakub Iwanek Jakub POL Opel ASTRA OPC Approved 55
5. 204 Flat Out Rallycross Team Łoza Tomasz POL Honda CivicRX Approved 38
6. 212 Valters Uldis Valters Uldis LVA Ford Escort Approved 9
7. 213 Ikers Janis Ikers Janis LVA Renault Clio Approved 11
8. 214 Ellers Viktors Ellers Viktors LVA Honda Civic Approved 12
9. 215 Czapski Piotr Czapski Piotr POL Opel Astra Approved 15
10. 216 Dębowski Maciej Dębowski Maciej POL Honda Civic Approved  
11. 222 Tyszkiewicz Łukasz Tyszkiewicz Łukasz POL Opel ASTRA OPC Approved  
12. 233 Dąbrowski Robert Dąbrowski Robert POL Honda Civic Type RX Approved 48
13.   Yellow Racing Andreas Aruaas EST Ford Fiesta    
14.   Yellow Racing Andrus Karu EST Ford Fiesta    
15.  72 Yellow Racing Stein Karu EST BMW 318   53
16. 222 VŠĮ Ekrosas Rytis Rutkauskas LTU      
17. 254 VŠĮ Ekrosas Gediminas Jakulis LTU      
18. 237 VŠĮ Ekrosas Andrius Kubilius LTU      
JUNIOR 1000 (LRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 553 ASK Vilkyčiai Valdas Mikužis LTU Toyta Yaris Approved 1
2. 518 AMK Ugira Kross Skaistė Prasukaitė LTU Toyota Yaris   87
3. 514 ASK Smart Motorsport Normantas Lepšys LTU Toyota Yaris
4. 522 Motorport LT Rytis Gurklys LTU Toyota Yaris   85
Crosscar Xtreme (BRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 19 Reinsalu Sport Liis Talivere EST Speedcar Xtreme   62
2. 29 CKR Estonia Joosef Ralf Nogene EST Speedcar Xtreme Approved 25
3. 8 CKR Estonia Allan Kakri EST Speedcar Xtreme Approved  
4. 188 ASK Smart Motorsport Donatas Krasauskas LTU Suzuki RX01    
SN +2000 (PRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 401 AutoMax Motorsport Melon Paweł POL BMW M3 RX Approved 29
2. 402 PIT STOPS Zoll Łukasz POL Audi A1 RWD RX Approved 20,22
3. 403 Flat Out Rallycross Team HALK POL BMW E36 RX Approved 35
4. 404 Litwinowicz Damian Litwinowicz Damian POL Honda Civic Type RX Approved 31
5. 407 PIT STOPS Krzysiak Daniel POL BMW E36 COUPE Approved 18
6. 408 DC Team Rallycross Kuna Michał POL BMW 320 Approved 67
RWD Cup (PRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 501 DC Team Rallycross Światowski Łukasz POL BMW E36 RX Approved 66
2. 502 PIT STOPS Sokulski Igor POL BMW E36 Approved 21
3. 504 DC Team Rallycross Skrzek Andrzej POL BMW E36 Approved 68
4. 505 Mączkowski Wiktor Mączkowski Wiktor POL BMW E36 Approved 49
5. 506 OPONEO Bieńkowski Jerzy POL BMW E36 Approved 74
6. 507 DC Team Rallycross Konecki Paweł POL BMW E36 RC Approved 69
7. 509 GIGI GIGI POL BMW E36 Sedan Approved 23
8. 510 OPONEO Topolewski Wojciech POL BMW E36 Approved 75
9. 511 Szupryczyński Tomasz Szupryczyński Tomasz POL BMW E36 Approved  
10. 512 PIT STOPS TEDDY POL BMW E36 Compact Approved 17
11. 516 Kula Maciej Kula Maciej POL BMW E36 Approved 28
12. 522 Pawlak Leszek Pawlak Leszek POL BMW E36 Approved 95
13. 530 Predko Gracjan Predko Gracjan POL BMW E36 Compact Approved 46
14. 531 Perzyna Marcin Perzyna Marcin POL BMW E36 Approved 54
SC Cup (PRX)
No. Start No. Competitor Driver Nation Vehicle Confirmation (Entry fee) Paddock place No.
1. 601 Auto Lisia RX Team Grzybowski Łukasz POL FIAT SC Approved 30
2. 603 Budzyński Piotr Budzyński Piotr POL FIAT SC Approved  
3. 604 OPONEO Nowocień Mariusz POL FIAT SC Approved  
4. 607 FlatOut Rallycross Team Ostrowski Piotr POL FIAT SC Approved 33
5. 608 Hurko Paweł Hurko Paweł POL FIAT SC Approved 39
6. 609 Stachowiak Kamil Stachowiak Kamil POL FIAT SC Approved 60
7. 612 Noniewicz Roksana Noniewicz Roksana POL FIAT SC Approved 64
8. 613 Żakowski Łukasz Żakowski Łukasz POL FIAT SC Approved 83
9. 614 Kabat Robert Kabat Robert POL FIAT SC Approved 43
10. 615 Auto Lisia RX Team Sadowski Maciej POL FIAT SC Approved 30
11. 616 Starski Maciej Starski Maciej POL FIAT SC Approved 81
12. 618 Ekert Agnieszka Ekert Agnieszka POL FIAT SC Approved 78
13. 619 Wrzosek Michał Wrzosek Michał POL FIAT SC Approved  
14. 623 Smolarek Bartłomiej Smolarek Bartłomiej POL FIAT SC Approved  
15. 625 Socha Grzegorz Socha Grzegorz POL FIAT SC Approved  
16. 626 Mencel Krzysztof Mencel Krzysztof POL FIAT SC Approved 79
17. 629 Graszek Mikołaj Graszek Mikołaj POL FIAT SC Approved 71
18. 631 Zawadzka Klaudia Zawadzka Klaudia POL FIAT SC Approved 41
19. 635 DTK Racing Team Poland Kruszyński Marcel POL FIAT SC Approved 59
20. 636 Petka Igor Petka Igor POL FIAT SC Approved 71
21. 637 Petka Kacper Petka Kacper POL FIAT SC Approved 71
22. 638 Auto Lisia RX Team Gryz Konrad POL FIAT SC Approved 30
23. 646 Flat Out Rallycross Team Janik Przemysław POL FIAT SC Approved 34
24. 669 Wróbel Konrad Wróbel Konrad POL FIAT SC Approved  

 

PROGRAMA dalyviams RX 2019