Skip to content

ŽINIASKLAIDAI

Vidinis 4

BENDROSIOS NUOSTATOS MEDIJA ATSTOVAMS

1. Jei asmuo turi metinę, LASF išduotą žiniasklaidos atstovo akreditaciją – siųsti akreditavimo paraiškos Organizatoriui nereikia, tačiau privaloma atvykti į varžybų spaudos centrą (šalia varžybų valdymo centro), užsiregistruoti ir nurodyti metinės liemenės bei licencijos numerį. Spaudos centro vadovas gali paprašyti pasirašyti papildomus dokumentus. Registracija patvirtina, kad asmuo yra susipažinęs su ASK „Vilkyčiai” autosporto komplekse galiojančiomis Medijos saugumo taisyklėmis.
2. Žiniasklaidos atstovai neturintys metinės LASF akreditacijos, privalo užpildyti ir Organizatoriui atsiųsti Akreditacijos paraišką.
3. Akreditacijos paraiškų priėmimas atsidaro likus mėnesiui iki varžybų į kurias akreditacija yra siunčiama ir užsidaro likus vienai savaitei iki tų varžybų pradžios.
4. Medija akreditacija išduodama: TV, spaudos, radijo, web portalų, soc. tinklų kanalų žurnalistams, fotografams ir video operatoriams. Varžybų organizatorius gali paprašyti pateikti darbų pavyzdžius siekiant įsitikinti žiniasklaidos atstovo kompetencija.
5. Akreditacija išduodama asmenims ne jaunesniems nei 18 (aštuoniolika) metų.
6. Akreditacijos paraišką teikiantis asmuo Organizatoriui privalo pateikti galiojantį gyvybės draudimo poliso numerį. Polisas turi galioti „Automobilių sporto treniruočių ir varžybų metu“.
7. Pateikta akreditavimo paraiška patvirtina, jog Medija atstovas yra perskaitęs ir susipažinęs su Medijos saugumo taisyklėmis bei sutinka besąlygiškai jų laikytis.
8. Akreditacijos, Medija liemenės ir kitos identifikacinės priemonės išduodamos/grąžinamos varžybų spaudos centre (šalia varžybų valdymo centro). Spaudos centro darbo laiką prašome pasitikslinti papildomuose varžybų nuostatuose.
9. Fizinės akreditacijos ir PRESS liemėnės išduodamos tik tiems žiniasklaidos atstovams, kurie yra gavę išankstinį organizatoriaus akreditavimo patvirtinimą. Už vieną liemenę reikia turėti 20 Eur. dydžio užstatą. Užstatas atiduodamas kai liemenė grąžinama į spaudos centrą.
10. Akredituotas žurnalistas apie renginį turi informuoti tinkamai ir nešališkai, savo darbą atlikti kaip įmanoma rūpestingai bei efektyviai, pagal geriausius, visuotinai pripažįstamus profesinius standartus ir praktiką, panaudojant visus reikiamus įgūdžius bei žinias.
11. Prie bet kokio sugeneruoto turinio apie varžybas ASK „Vilkyčiai” autosporto komplekse prašome naudoti grotažymę #askvilkyciai.
12. Spaudos centro vadovas – Tomas Markelevičius, +370 698 88976.
13. Varžybų organizatoriaus logotipą galite atsisiųsti čia.
 

SAUGUMO TAISYKLĖS

AKREDITACIJOS FORMA

DRONŲ NAUDOJIMAS

ASK VILKYČIAI LOGO

Vidinis 4
Vidinis 4